| blackzone93 a întrebat:

Daca am acrosat un semafor si am primit amendă de la politie voi avea de platit doar amenda sau voi mai primi vreo amendă de la primărie pentru semafor?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu vei primi alta amenda dar va trebui sa platesti reparatia semaforului, daca l-ai deteriorat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Alta amenda nu vei mai primi dar probabil va trebui sa platesti stricaciunile

| blackzone93 explică:

Voi primi vreo înștiințare despre faptul că trebuie sa plătesc reparația semaforul?