| miiiraaa a întrebat:

Daca am firma suspendata pe o perioada de 3 ani incepand cu anul trecut mai trebuie sa depun declaratia unica?(112)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul depinde de faptul daca ai obtinut ori nu o decizie privind aprobarea regimului de declarare derogatoriu, conform Ordinului ANAF nr. 1221/2009. Daca ai obtinut acea decizie atunci nu trebuie sa depui declaratia 112. Numai bine!

2 răspunsuri:
| ioanionel a răspuns:

Declaratia 112 se depune daca ai salariati doar. Si firma fiind suspendata nu ai cum sa ai salariati. Afla mai multe pe http://declaratia112.wgz.ro

| Robert a răspuns:

Daca nu a avut activitate cred ca nu mai trebuie depusa.Mai verifica si alte raspunsi.