| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi razboi unde v-ati simti in siguranta si de ce?

14 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

La munte. Cine e prost să arunce cu bombe în munți?

| anonim_4396 explică (pentru anonimg):

La ce arme s-au inventat in ziua de azi pot ataca si acolo. In munti n-ai dus, chiuveta, bucatarie, pat, etc. Ce faci? revii la epoca de piatra?

| anonim_4396 explică (pentru aditimus):

Primesc raspunsul "we have noticed you are using an adblocker bla bla. Whitelist our site..." I'm not whitelisting ***. Nu pot vedea ce scrie acolo, asa ca foloseste vorbe nu linkuri ca nu trec nici un site in whitelist.

| aditimus a răspuns (pentru anonim_4396):

Cea mai sigura tara este Elvetia.

| anonim_4396 explică (pentru aditimus):

De ce Elvetia? De ce nu Islanda?

| aditimus a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand ai vazut vreo stire referitoare la atentate, crime, etc?

| anonim_4396 explică (pentru aditimus):

Eu vorbesc de razboi mondial nu atentate sau crime.

| aditimus a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot aia este ori ca mor cativa oameni ori cateva mii tot crima se numeste.

| anonim_4396 explică (pentru aditimus):

Nu e totuna. Razboiul nu e totuna cu pacea.

| morfeo a răspuns:

Pe front

| anonim_4396 explică (pentru morfeo):

Si daca starea de sanatate nu-ti permite pe front?

| AlexandruRz a răspuns:

Ca bucatar la militari. Daca iti faci treaba, nu ajungi nici pe front, nici nu mori cel mai probabil, daca ar fi al doilea razboi mondial, insa daca vine cel de-al treilea, nu cred ca mai are rost sa vorbim.Toata planeta ar fi distrusa de bombele nucleare.

| anonim_4396 explică (pentru AlexandruRz):

Pai al doilea razboi mondial a fost.
Toata planeta in afara de cei care au bani, putere si un loc unde sa se adaposteasca in caz de razboi nuclear.