| Valy_8786 a întrebat:

Daca ar veni sfarsitul lumii in 12.12.2012, cum se zice,(ceea ce nu cred) ce ai vrea sa faci in timpul ramas?

Răspuns Câştigător
| coridrag a răspuns:

Cam visatori cei care au raspuns pana acum. Eu cred ca daca cineva ar sti ca mai are putin timp de trait, nu cred in nici un caz ca se va distra sau nu va mai putea de bine, hai sa fim seriosi! daca stii ca maine vei muri, tie iti mai arde de dans, distractii sau sex? Nu cred! eu cred ca se vor ruga multi, ca nu se stie ce ne asteapta dupa moarte, daca Dumnezeu chiar exista? v-ati pus intrebarea asta? daca lui ii pasa de ce am facut in viata asta? bune sau rele. Nu vreau sa devin pesimista, dar asa cred... daca ati vazut filmul Armageddon de exemplu, poate va mai amintiti ca toata lumea de pe intreg pamantul se ruga, erau toti ingenunchiati, nu arata pe nimeni distrandu-se... daca ar fi o catastrofa la nivel mondial (ceea ce e f probabil), toti ar fi innebuniti, eu asa cred! Bineinteles, ai ramane aproape de familie sau de cei apropiati, pentru ca daca binele, bucuria, vrei sa le imparti cu ceilalti, raul sau suferinta cu atat mai mult! Fiecare ar incerca sa scape sau sa se ascunda de raul ce va urma!
Dar sa nu ne mai gandim al sfarsitul lumii, care nu cred ca va fi asa dintr-odata, oricum se intampla destule rele in lume si multi sufera sau mor dar nimeni nu se gandeste decat ca e soarta fireasca a lucrurilor...

9 răspunsuri:
| nuku a răspuns:

As cauta 6 fete frumoase si naive care cred ca vine sfarsitul lumii si as face zilnic sex in afara de duminica cand m-as odihni pana la sfarsitul lumii

| Shift a răspuns:

Mdea...nu prea cred ca vine in 2010 oh go on
Cine stie, poate vine chiar maine. raised eyebrows

Deci...
Cred ca :
- m'as duce la baiatul pe care il plac [iar el nu stie ] si i'as spune asta in fata.
- Mi'as imbratisa toata familia :X
- Mi'as cere scuze de la cei cu care m-am certat
- M'as ruga...
- [daca e destul timp] As face tot posibilul sa merg in Germania
- M'as rade in cap sa vad cum imi sta laughing [glumesc ]
Nu mai stiu...laughing
Dar stiu ca mi'as petrece foarte mult timp cu familia [as sta lipita de mama, de frate, de tata... ce mai? De toti ]si prietenii si cu siguranta i'as spune unui anume baiat ca'l plac.hee hee Sa vad ce reactie ar avea. big grin
M'as ruga in continuu.
Vreau sa ajung in Rai o:-)
Desi nu am fost chiar un inger. laughing
Dar nu voi renunta niciodata in credinta in Dumnezeu si voi rade mereu de prostiile ce le ies pe gura unora care se numesc oameni de stiinta. laughing

| radu a răspuns:

Hmm.sa termin Medicina sa vizitez Amstedamul Brazilia si inca odata Franta sa imi fac foarte multi prieteni sa uit de toate si tot timpul sa para o petrecere cu cei dragi alaturi de mine.asta imi inchipui eu la ai mei 15 ani nu stiu daca suna a basm sau a prostie, dar asta mi-as dori eu sa fac in viata cel mai important.

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Buna.

Buna intrebarea. Nici eu nu cred ca va fi sfarsitul lumii. Pai as incerca sa-mi traiesc viata din plin cu prietenii si familiawinking Tu?

Pa-pa wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As petrece ultimile secunde din viata cu persoanele dragi mie
mai ales familia normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi traiesc vitata

| 3u a răspuns:

Deci fii atent/a sa zis in 2000 ca va fi sfarsitul lumii si nu a fost .in 10.09.09 au aparut niste inculti care nu au stiut sa isi schimbe data au scris ca va find sfarsitul lumii in 09.09.09 deci clar minciuna si sa zis si la stiri ...dupa aceea nu mai stiu concret cand sa facut experimentul big~bang a fost o galagie mare si la anumite posturi scria ca mai avem ~12 ore de trait si chesti nu sa intamplat nimic in 2012 nu se va intampla nik pentru ca ce zic ei este o minciuna .eu am un telefon nokia e65 in care calendarul e pana in 2040 sa presupunem ca merg la munte si pierd telefonul si il gaseste cineva in 2038 (asa niste date )si se pornest zvonul ca in 2040 va fi sf lumii . Spuneti-va voi parerea nu'i asa?

| isbeenich a răspuns:

As face orice sa fiu cu baiatul care imi place si nu reusesc sa fac nimic, as merge din nou la new york si eventual mult sex

| aleeexia a răspuns:

CRED K o sa profit in timpul ramas la maxim, asa cum fac mereu... Zilele mele sunt frumoase asa ca nu stiu daca o sa fac ceva deosebit! PS: nu cred ca o sa fie sfarsitul lumii