| x0x0girlm3 a întrebat:

Voi ce credeti va veni sfarsitul lumii pe 12.12.2012?rolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| snfchj a răspuns:

Uite,nu o sa se intample nimic. Daca esti speriat(a) te sfatuiesc ca sa nu te mai gandesti la asta! Poate va fi un mic cutremur, nu stiu nici eu exact! Dar nu se intampla nimic stai linistit(a)!

16 răspunsuri:
| Simpluuu a răspuns:

De fapt, nu va fi doar un cutremur, cum zic unii Membri! Apocalipsa va fi mult mai chinuitoare decat orice prezicere, char si decat Rastignirea Domnului! una din renumitele preziceri care s-ar putea sa se iveasca "Deci... axa Terrei este putin inclinata, motiv care "creaza " ca sa spunem asa, anotimpurile... daca nu ar fi axa Terrei inclinata noi nu am exista! Intr-o seara am auzit pe un post de televiziune ca un prezicator care a prezis cele doua razboaie mondiale si pericolul de la Turnurile Gemene, a prezis ca sfarsitul lumii ( apocalipsa ) va veni atunci cand axa Terrei nu va mai fi inclinata, fapt care poate dura chiar si 100000 de ani, deoarece acest lurcu nu se va realiza decat circa 2 milimetri pe an. Sper ca te-am lamurit in privinta aceasta. " cam asa va sa zica ca va fi " Sfarsitul " dar mai sunt multe, ca aceea cu " 2 sori pe cer " POTI scie pe you tube " 2 sori pe cer "

| bigsy a răspuns:

Cum sa nu. Asa cum a venit si pe 11.11. 2011...

| DrunkenRat a răspuns:

-in primul rand, este pe 21.12. 2012;
-in al doilea rand, nu este.

| NOinformation a răspuns:

Nopehappy da cica vine pe 21.12. 2012 la ora 2 laughing sau 14 thinking nu-s tiu sigur. stiu ca e ora 2. acum nu stiu P.M sau A.M tongue da nu e adevart,. sigur va fi doar un cutremuri big grin mai mareee happy

| Bubu1234 a răspuns:

Nu cred

| ღBrokenツAngeℓღ a răspuns:

Nu vine cand vrem noi, sau cand zice orice prost de la t.v.happy

| iTami a răspuns:

Siiigur, asa cum a venit si in 2000, si in 2008

| iTami a răspuns:

Lumea se va sfarsi in foc si ghilimele

| swat009 a răspuns:

Da eu cred ca nu au ce sa puna la tv si pun sfarsitul lumi lumea o sa se sfarseasca cand no sa se sfarseasca funda?

| RaVuL a răspuns:

Va fi o **** (scurta)laughing
Nu o sa fie nimic va fi sfarsitul unei ere de 5000 de ani.
Doar atat

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Nu mai vine nici un sfarsit...vezi-ti de treaba. sfarsitu nu vine cand vrem noi

| xIonutzu a răspuns:

Oameni buni uite cum sata treaba:
In primul rand safarsitul lumi va veni doar cad o sa vrea Dumneziu doart el hotaraste cand va fi sfarsitul lumi asa ca voi cercetatori mai documentativa pana sa vorbiti
asa ziceau si in 2011 k va veni sfarsitul lumi pe 11-11-11 la ora 11:11:11 si tot nu am murit acum zic ca pe 12-12-12 la ora 12:12:12
nici in asta nu cred cum spunem eu cred in Dumnezu numai el va decide cand va veni sfarsitul lumi saper ca vam lamurit p toti big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| JustKiddingBitch a răspuns:

Vine pe draq laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru JustKiddingBitch):

Calare?
poate ma lasa si pe mine sa il calaresc pe "draq"

| vladutzi011 a răspuns:

NU! Si stiu ca se spune ca pe 21.12. 2012
Insa nici prin gand nu imi trece ca ar veni sfarsitul lumi

| Jolene1 a răspuns:

Mda laughing. deja am murit de vreo 3 ori raised eyebrows
iti dai seama cum o sa fie in 2013 :o?
Vine Sfarsitul Lumii Pe Data De 13.13. 2013 :o