| Spike189 a întrebat:

Daca din motive personale nu am fost sa dau traseul pentru permisul de conducere, ce se intampla? Trebuie sa mai dau odata sala? Sau pot sa reprogramez traseul?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Examenul teoretic nu se repeta timp de un an de zile ai timp sa iti scoti examenul practic (traseul). Te duci la scoala si spui motivul de ce nu ai putut sau dai un telefon si reprogramezi in alta ocazie.

| Spike189 explică (pentru mgtow):

Nu are cum, in cazu in care pici examenul practic stiu sigur ca trebuie sa il dai din nou pe cel teoretic, dar in cazul meu, eu nu am fost la cel practic...

| mgtow a răspuns (pentru Spike189):

Te inseli amice, uite dovada http://chestionare.auto.ro/......l-teoretic acum e cum ti-am zis eu la primul raspuns.

| mgtow a răspuns (pentru Spike189):

Daca era legea veche dadeam spaga cand faceam traseul cu camionul si tirul ca sa nu mai pierd timp cu examenul teoric dar nu am de ce sa-mi fac griji oricum.

| harcioaga a răspuns:

Din cate stiu eu te duci si faci o alta reprogramare si din pacate da trebuie sa dai din nou sala.