| aerdaaerda a întrebat:

Daca era interzisa republicarea de faze pe Youtube transformate in compilatii, cum ar fi, faze amuzante din fotball sau faze amuzante din UFC sau tiktokuri, etc, tot felul de compilatii, banuiesc ca nu mai existau. Deci, nu sunt ilegale, nu?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Astfel de compilatii video nu sunt ilegale, dar, daca sunt insotite de secvente muzicale prin care sunt incalcate drepturile de autor, acele compilatii pot fi scoase de pe Youtube.