| anonim_4396 a întrebat:

Daca gangsterii (echipati cu arme) s-ar bate cu politistii cine ar castiga?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Binele invinge mereu (in final)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Care gangsteri, câți, cu ce arme, cu câți polițiști se bat?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Steaua

| LPCTSTR a răspuns:

Ai jucat pana acum GTA?

| johnnny123 a răspuns:

Tu ai 18 ani dar pui niște întrebări de copil de 5 ani.

| Bizon95 a răspuns:

In Counter Strike - Blue Shift (ala cu politisti)
cei care stiu ma bine sa joace CS

in realitatea reala, politia cheama intariri, apoi trupele speciale, mascati si alte alea, apoi chiar armata... deci? tu cine crezi? tongue

| flixbuster a răspuns:

Deci despre ce fel de arme vorbim? Daca erau de foc ai fi zis "impusca" dar tu ai scris "bate". Baseball & stuff?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni, ar fi un episod pierzător pentru toți cei implicați. Normal că în tabăra poliției vor fi mai puține pagube, dar per total - dacă tragi linie - s-au pierdut niște resurse degeaba.

| lorena1gianinak a răspuns:

Vine armata dacă ii cheamă politia.

| Ion2019 a răspuns:

Politia va cheama trupele speciale, deci politia castiga?