| DistrugatorulDeVise a întrebat:

Dacă încă eşti începător punctele de penalizare se dublează?

Răspuns Câştigător
| iKronstadt a răspuns:

Fals! Legea este facuta pentru ABSOLUT toti participantii la trafic, mai noi sau mai vechi.
Bineinteles, legea se poate ocoli, atunci cand ai bani de poti cumpara 4 orase + 1 judetwinking

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Punctele de penalizare se dau tuturor, indiferent de vechimea in conducere, in mod egal, altfel ar fi discriminare. Numai bine!

| Dana211 a răspuns:

De ce sa se dubleze? Nu are nicio treaba. Sanctiunile sunt aceleasi pentru toti

| ovidiu8msn a răspuns:

Daca esti imbracat mai urat, da. Te penalizeaza dublu.

| DistrugatorulDeVise explică (pentru ovidiu8msn):

Vai tu, da' ce amuzant mai eşti.