| Anonim333336585858 a întrebat:

Daca lucrez la o casa de pariuri pot paria la aceeasi casa de pariuri daca sunt in timpul meu liber?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

De obicei persoanele care lucreaza in agentii nu au voie sa parieze. Chestia asta nu le impiedica, insa. Poti sa pui biletele linistit chiar si cand esti la munca sub pretextul ca sunt pentru cineva. Cred ca 90% din angajatii caselor de pariuri fac asa. In timpul liber la fel, chiar daca sa presupunem ca prin contract ti se interzice, vei putea sa pariezi.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta nu avem noi de unde sa stim... citeste contractul, intreaba angajatorul

| Kenya a răspuns:

Intreaba-ti seful.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Desigur ca poti, in timpul liber esti ca o oarecare alta persoana care vrea sa parieze happy.

| EuS200 a răspuns:

De ce nu intrebi la casa respectiva? Alti anagajati sau pe seful tau.