| Lomar134 a întrebat:

Dacă mi s-au scăzut două puncte la purtare în catalog cu pixul se mai pot remedia pana la sfârșitul semestrului sau se vor trece 100%? Și a mai scris că au fost trecute pentru indisciplina

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde cine si pentru ce a propus scaderea cu 2 puncte. De altfel, daca ar fi fost pentru abateri disciplinare, atunci ar fi trebuit sa fi fost sanctionat disciplinar. Nu cumva propunerea este pentru absente nemotivate?
Media semestriala la purtare se stabileste de diriginte cu consultarea consiliului clasei, asa ca ar fi bine sa vorbesti cu dirigintele.

| Lomar134 explică (pentru Ioandelasal):

Nu e din cauza la absente