| Lusca1995 a întrebat:

Daca nu te prezinti la proba practica la exmenul auto, esti declarat respins si trebuie sa dai sala din nou sau ma pot duce sa reprogramez traseul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu esti declarat respins, poti reprograma iarasi proba practica, cu singura conditie sa nu depasesti perioada de 1 an de la terminarea scolii de conducere. Daca o depasesti va trebui sa faci iarasi scoala de conducere si sa sustii iarasi proba teoretica.
Doar daca ai cazut la proba practica, iar proba teoretica ai sustinut-o inainte de 5.10. 2015, va trebui sa sustii iarasi proba teoretica.

1 răspuns: