| anonim_4396 a întrebat:

Daca port ochelari imi pot face poza la buletin cu ei?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In mod normal pozele pentru actele de identitate se fac fara ochelari

| Donsavas a răspuns:

Da,este chiar recomandat sa-i porti cand te pozeaza, daca au o forma decenta, tipica unor rame pentru ochelari de vedere. Sanatate! happy

| untu a răspuns:

Daca porti ochelarii tot timpul, da poti sa faci o poza cu ei!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu am facut poza letin fara ochelari chiar daca ai mei erau de vedere.

| KanezuY a răspuns:

Da, si eu am purtat ochelarii cand am facut poza pentru buletin.