| AlexDorinel a întrebat:

Dacă s-ar interzice avorturile și ar dispărea prezervativele peste noapte, am avea o creștere brusca a populației?

32 răspunsuri:
| Gabriela19loredana77 a răspuns:

O mama moare din vina că nu a făcut avort (poate avea diferite probleme de sănătate) și nu am avea o creștere a populației pentru ca metoda ‘’calendar’’ ar fi aplicată, eu sunt pentru avorturi și nu văd la ce face rău prezervativul depindă dacă una de 16 ani face copil își întrerupe școala un copil necesita multă atenție așa ca gândește erorile din întrebarea ta!

| liliana77any a răspuns:

Da dar posibil sa creasca si cazurile de violenta domestica.