| fofonel54 a întrebat:

- Daca un divort fara partaj, fara copii si fara alte probleme s-a pus in pronuntare in data de 13 noiembrie 2010; - dupa cita durata sau timp primesc hotarirea judecatoreasca acasa, pentru ca deja au trecut 106 zile pina in data de 26 februarie 2011. -Cui trebuie sa ma adresez, poate astia sunt corupti de la judecatorie, trebuie sa le mai dau ceva? Sa depus si o cerere de urgentare a hotaririi judecatoresti timbrata si stampilata.
- Ce mai este de facut? - astept sa ia vacanta de vara acesti judecatori?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Normal ar fi trebuit sa primesti hotararea. Te poti duce la instanta de fond sa te interesezi. De asemenea poti merge in audienta la presedintele judecatoriei, daca nu o primesti repede. Nu mai astepta. Succes si numai bine!