| anonim_4396 a întrebat:

Daca unu pune reclamatie la politie ca altu i-a dat cu sticla in cap si eu am fost martor,merg cu cei doi la un bar si la bar ii zic la ala care o luat bataie ca i-am dat un picior,el le spune la politai iar eu nu recunosc nimic in fata politiei, mi se poate intampa ceva?(amenda, etc.)RASPUNEDati-mi REPEDE CA II URGENT VA ROGGGGGG.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa aiba martori pentru ce sustine la politie, altfel nu se va lua in considerare.
Totusi, ma mir, chiar nu judeci deloc?

1 răspuns:
| AnneღU a răspuns:

Tu nu ai facut nimic decat ca ai fost martor :-| pur si simplu spui politistilor ca nu ai fost implicat sau ai fost si tu sub influenta alcolului ca si tipu care si-a luat bataia, astfel incat lucrurile nu au stat asa cum povesteste el. Pur si simplu si-a luat sticla in cap de la altu si atat, ca se vede nu?hee hee Kill manwinking Funda?