| adriana1991 a întrebat:

Dacă vreau sa îmi deschid o agenție de plasare a forței de munca care sunt pașii?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Infiintezi o firma (cel mai bine SRL) cu acest obiect de activitate.
Primul pas este sa mergi la Oficiul Registrului Comertului din judetul tau pentru rezervarea denumirii firmei si acolo vei primi toate informatiile privind infiintarea firmei, inclusiv iti pot redacta actul de constituire.
Daca crezi ca nu te descurci te poti adresa unei firme care se ocupa cu infiintarea de societati.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

SRL cu acest obiect de activitate.