| Zahina a întrebat:

Daca vreau sa reclam un sofer de autobuz ca bea in timpul programului sau opreste masina si se duce sa bage la pacanele in timp ce pasageri sunt in masina, ar putea afla cine a facut reclamatia?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu afla doar daca o faci anonim, altfel sigur ca va afla.

| darrio2007 a răspuns:

Nu prea cred. Unde este asa ceva? Daca este.

| darrio2007 a răspuns:

Nu va afla. Numai tu sa stii unde faci reclamatia.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti face plangere la Politia locala!

| relian a răspuns:

Poti face reclamatie, nu o sa stie soferul cine a facut.Asta pentru ca sefii acelui sofer,nu-i va spune,nu are cei face atita timp cit nu il prind,ca urmare este bun sa faci reclamatie,aia or sa trimita pe careva pe cursa acelui sofer si daca e asa cum spui,il dau aia afara imediat laughing

Este bun ca te-ai gindit la asta,in ultima vreme ce am observat oamenii nu mai fac reclamatii,nu mai fac sugestii,ca urmare se merge asa,se crede ca totu merge struna laughing omu spune lasa ca nu mai cumpar de la asta,lasa ca nu mai il folosesc pe respectivu pentru servicii si etc.
Reclatiile reale is cele mai bune, doara asa putem avea servicii de calitate, produse de calitate.
Daca toti tac, atunci cei care vind cred ca totu este ok, fara c ritica societatea nu poate evolua, se degradeaza.

| ReddY25 a răspuns:

Dacă o vei face anonim poți să îl reclami(doar dacă există astfel de cazuri)

| Zahina explică:

Pasagerii*
Ii lasa cu usile inchise si nici nu pot cobori