| xDanyxDany a întrebat:

Dau funda! am o persoana care mi-a dat block pe facebook si nu o mai pot gasi nicicum, si trebuie sa vorbesc cu ea de urgenta si alta modalitate nu am decat pe facebook, cum as putea sa o gasesc? sau cum as putea sa fac sa ma deblocheze?

Răspuns Câştigător
| MBeni a răspuns:

Daca ti-a dat block pe fb, nu ai cum sa mai vorbiti pe acelasi profil. Fa-ti un cont nou de fb si adauga la prieteni pe ala si spune-i ce vrei, sau du-te la un prieten care o are in lista de prieteni si vorbeste de pe profilul lui.(o data ce ai primit block, nu veti mai avea treaba unu cu altul pe fb)

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Nu poţi face nimic ca aceasta să te deblocheze.
Singura soluţie este, să îţi creezi alt cont şi să-i dai cerere de prietenie sau mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creeaza-ti alt cont sau vorbeste de pe facebook-ul altui prieten.happy
Bafta!

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Da, asa cum s-a zis, nu ai cum sa mai vorbesti cu ea daca ti-a dat block. Cont nou, add friend si gata happy

| gumitademestecat a răspuns:

Fa-ti un cont de facebook nou happy adauiga la prieteni si vorbiti. funda? puppy dog eyes