| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot gasi o persoana pe facebook care mi a dat block?

Răspuns Câştigător
| mihaibr11 a răspuns:

Fa-ti alt profil si cauti dupa nume ca daca ti-a dat block inseamna ca sti ce sa cauti!

4 răspunsuri:
| Vali87 a răspuns:

Daca sa zicem tu intrii de obicei cu opera ( e cel care il folosesti cel mai des )si dai search pe google si iti apare linkul pe google dar cand intrii iti spune The page you requested was not find +
intrii pe alt browser de ex mozila, internet sau altul pe care nu l-ai mai folosit, instaleaza altul dc nu ai si dai search pe google si iti gaseste persoanarespectiva si totodata te lasa sa vezi poza de profil +cativa dintre prieteni. inseamna ca ti-a dat block. Stiu asta ca am patit-o si eu. Si mai era si de o fata care imi placea de ea crying(

| Vali87 a răspuns:

Sau ma rog iti faci un alt cont cu un nume te gandesti tu si ii dai la contul ei friend request si poate te accepta. Te gandesti la un nume fictiv ceva care sa intereseze pers respectiva ca sa te accepte.

| MariusUCV a răspuns:

Ai gresit rubrica big grin, nu poti sa gasesti!

| bebeutzza a răspuns:

Cine ma poate ajuta si pe mine...astazi trebuie sa fac o descriere la romana in care sa folosesc cuvinte compuse...cine ma poate ajuta!