| al3 a întrebat:

Cum azi putea sterge un prieten de pe facebook ca eu nu gasesc nici o modalitate.happy

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic pe imaginea contului pe care vrei sa-l stergi si in stanga jos pe pagina acestuia\scoate din lista de prieteni

| uSeR_6817 a răspuns:

In dreapta sus cauti prieteni si dai acolo si in dreptul prietenului scrie stergere/delete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci intri pe facebook-ului prietenului pe care vrei sa-l stergi si vezi ca jos in dreapta iti scrie''Sugereaza-i prieteni'' si '''Scoate din lista de prieteni'' si apesi acolo! Sper ca te-am ajutat.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce? straight face