| avram_octavian a întrebat:

De ce I se zice Elenei Basescu EBA? De unde vine?

11 răspunsuri:
| mariazet45 a răspuns:

EEEEEEE BAAAAA/? Au raspuns destui nu se mai merita sa deschid iar acest subiect. Nu merita.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Initialele numelui, E de la Elena si BA de la BAsescu. EBA e si numarul de la masina.

Anna
| Anna a răspuns:

Sunt initialele numelui ei si numarul de la masina.

daniela
| daniela a răspuns:

Simplu de la numarul de inmatriculare al masinii sale si binenteles E de la Elena si BA de la Basescu... ce lipsa de inspiratie pentru o "viitoare" europarlamentara

| gabrielutzu a răspuns:

De la EBOLA.

| Zoombe3 a răspuns:

Elena BAmboo - locul unde se afla cand nu este la volanul masinii. laughing

| Beatrice_6624 a răspuns:

De la nr ei de masina.

| zu a răspuns:

De la elena basescu, intialele. iar A nu mai stiu de la ce vine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(E)lena (Ba)sescu...asta e si numarul masinii ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Bagaboanta Anului

| yonut088 a răspuns:

Elena Basescu Alegeri ca participa la niste alegerii