| Edergfb a întrebat:

De ce minorii nu au voie să vizioneze videoclipuri cu conținut explicit?

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si tu crezi ca minorii nu se uită la filme xxx? Din moment ce unii minori se drogheaza sau merg cu cutite la scoala eu cred ca ei stiu deja cum se fac copii, numai merge faza cu barza, asta tinea in anii 80 cand era o alta generatie.

| mODIN a răspuns:

Intrebarea asta TREBUIE sa fie troll, refuz sa cred ca e serioasa...

| LisaJulie a răspuns:

Pentru ca au o minte fragila și ușor de influențat

| LisaJulie a răspuns:

Tu ești tot băiatul acela care a spus ca și-a scuipat directorul și profesorul?

| Simpatic a răspuns (pentru LisaJulie):

Este un troll care isi face cont intra este suspendat nelimitat, isi face un alt cont si tot asa happy
nu stiu daca este acelasi infect cu ala care jigneste userii pe care i s-a pus pata, loserul ala care intreba de lucifer...
ma mir cum de in cazul acestui troll deja stafful TPU i-a blocat 2-3 conturi in cateva ore, iar altor troli care sunt useri vechi si spameaza pe aici nu le fac nimic happy

| LisaJulie a răspuns (pentru Simpatic):

I-au fost suspendate 3 conturi intr-o zi!

| Simpatic a răspuns (pentru LisaJulie):

Da,asta este

insa nu cred ca e acelasi troll cu retardatul ala care din senin da comentarii cu " jigodie, tigan, pramatie", in special da celor cu care a avut el conflicte (in mintea lui), eu si gabicoo am fost luati in barca de acel limitat laughing

| Chegad a răspuns (pentru LisaJulie):

Da, e corect ce am făcut?

| LisaJulie a răspuns (pentru Chegad):

NU! Cum sa fie corect? Daca intr-adevar e adevarat ce spui?

| LisaJulie a răspuns (pentru LisaJulie):

Are foarte multe conturi vechi!

| Spadas a răspuns (pentru LisaJulie):

Este adevărat ce spun.

| TwetTwet a răspuns (pentru Simpatic):

Retardat esti tu imputit jegos ce esti! Javra handicapata! Eu o sa iti omor toata familia!

| TwetTwet a răspuns (pentru Simpatic):

Javra imputita, tu esti infect nu eu, indiot scarbvnic si jegos

| Simpatic a răspuns (pentru TwetTwet):

Las acest mesaj ca sa-l citesti, inceteaza cu amenintarile mai ratatule, caci te voi afla dupa IP in curand! bolnavule psihic si retardat in stare avansata! cum iti permiti sa ma ameninti? tu un ratat fara nimic! cat au fost niste jigniri random am trecut cu vederea, dar tu deja intreci masura! scarba care esti, fara viata sociala si fara niciun Dzeu! mars de aici caine care esti

| Holdele a răspuns (pentru LisaJulie):

Eu mi-am scuipat directorul și profesorul. Azi am mai scuipat un profesor. Am vrut să mă tragă de urechi.

| LisaJulie a răspuns (pentru Holdele):

Nu cred ca ai mai mult de 12 ani!

Răspuns utilizator avertizat