| AvalohAlyn a întrebat:

De ce Romania e condusa asa de prost din douazeci si ceva de ani? Romania e o tara frumoasa dar condusa foarte aiurea de la moartea lui Ceausescu pana azi.De ce?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E condusa asa de prost pe cat de bine i-a invatat Ceausescu ala preamarit de tine pe cei care au votat in ultimii 28 ani

| Stropdeploaie a răspuns:

Din cauza noastra. pentru ca nu stim sa ne impunem ca popor si sa ne cerem drepturile! Pentru ca suntem o natie de lasi si acceptam sa muncim aproape nonstop! pe bani putini!