| Stropdeploaie a întrebat:

De ce Rromii nu platesc Taxe si impozite? ..Nu platesc curentul electric! Au totul Mocca! Si nu patesc absolut nimic! ))))

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa nu exageram, mai ales prin generalizare. Sunt multi care platesc ce datoreaza statului si de asemenea taxele pentru utilitati.

| Wr3nch a răspuns:

Pentr u ca nu isi freaca nimeni capul sa ii execute silit cand stau in cocioabe de calitatea 1. La curent ii reclami pentru bransament ilegal daca te deranjeaza ca au curent.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pentru că nu muncesc, unii nu au nici acte și nu își riscă nimeni viața ca să intre peste ei și să-i execute silit laughing.

| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Taxe si impozite platesc oameni care sunt angajati (li se trage din salariu )si cei care au proprietati (apartament casa )oameni care nu sunt angajati si au proprietati platesc taxe doar pentru apartament sau casa m, masina, etc. romi sau oameni care au case din chirpici facute de nevoie fara autorizatie nu plates taxe si impozite pentru ele fiind ca au fost facute fara autorizatie de constructie si alte acte

| Antihristul a răspuns:

Foarte multi rasisti, va meritati soarta. De unde stii tu ca nu-si platesc taxele?
ps: la cort stau aia de fac parte din satra, sunt diferite rase bogati/saraci. si ingeneral tigani au c...ie in schimb romana e doar tare-n clanta in fata la calculator. (no hate)

| Antihristul a răspuns (pentru Antihristul):

Romanu'
ps: ar pride bine un buton edit, sunt multi hateri ce-or sa zica ca nu stiu sa scriu.

| Anuket a răspuns (pentru Antihristul):

Dacă dai la răspunsurile tale poți modifica un răspuns dat recent.