| AlexDorinel a întrebat:

De ce se spune ca Antena 3 spala creierul oamenilor și ii face sa voteze cu PSD? Și digi24 vorbește de politica în 70% din timp. Ce se vorbește la digi24 se vorbește și la Antena 3.

Care e secretul?

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu trebuie sa spele creieru nimeni, lumea trebuie sa stie despre ce e vorba, sa vada faptele, sa cunoasca doctrinele, si singuri vor ajunge la concluzia ce sa voteze, ca daca stii despre ce e vorba, sti care minte si care nu minte, daca antena 3, daca digi sau altii.

Daca cineva sa ia dupa unu sau altul fara a gandi, e grav.
Se spune aiurea ce ai zis acolo, nu e nici un secret. Aia anti PSD zic ca antena trei vrea sa faca lumea sa voteze PSD, altii zic de digi ca vb de politica mult, aia e.
Digi e cumva canal de politica, normal ca se vb de politica acolo.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Latrina 3 e tembeliziunea unui penal sinistru si in 99% din cazuri a omis pur si simplu sa prezinte in vreun mod treburi compromitatoare la adresa ciumei rosii, simplu. Nu conteaza cit din timp se discuta despre politica, ci despre a fi obiectivi sau lingai. Bine, ca o paranteza, s-a cam dus naibii si obiectivitatea digi24 de vreo citiva ani incoace...

| halogen001 a răspuns:

Televiziunile sunt repartizate pe partide si in consecinta televiziunile vad realitatea diferit, iar impartialitatea si obiectivitatea sunt partiale.