| calubalan a întrebat:

De ce si-a uitat seful FMI ceasul in Parlamentul Romaniei?
http://gandeste.org/......niei/10033

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

L-a lasat ca sa pricepem ca "ne-a sosit ceasul" si e doar o chestiune de timp pana suntem totalmente noi la mana lor. (in locul ceasului!)

| Corina a răspuns:

Pentru ca nu mai avea nevoie de timp.

| Corina a răspuns:

De ce? De... exemplu, De obicei, De trefla, De treci codrii, De trei ori femeie, De batrandete, De sclerozat ce e!

| ceco a răspuns:

Nu si la uitat... i l-au furatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul in care te imprumuti de la cineva, esti oarecum la mana mana celui care te-a imprumutat.doar daca esti excroc sau jigodie, care trece peste toate si incalca orice regula, te poti simti liber de orice. deci jigodie libera? sau rob cinstit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vioa sa vada daca dispare, ne testa sa vada daca sintem sau nu popor de hoti. Na ca nu i-a iesit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa arate Romaniei ca mai e putin timp si trebuie sa-si plateasca datoriile. Ca Romania mai are putin timp si o sa fie faliment total. Ne vor cumpara strainii. Mai e putin timp si romanii vor fi niste sclavi in tara lor. Ca timpul nu sta pe loc... Ca la noi ceasul este in urma cu zeci de ani. s. a. m. d.