| Nairda777 a întrebat:

De ce tiganii sunt atat de uniti?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Efectul de turma. Pentru ca sint mai animale ca noi astia mai albi la fata.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca au ciuda pe romani

| whatevernvm a răspuns:

Pentru ca sunt tigani

| doctorandus a răspuns:

Adica n-ai vazut niciodata batai si omoruri intre clanuri tiganesti?

| Nairda777 explică (pentru doctorandus):

Frt,te iei de unu' vine cu tot neamu'. Altercatii si certuri mai exista dar ei stiu ce inseamna familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cata sclipire de inteligenta.
Daca mai mult romani s-ar duce in Africa, crezi ca ar fi uniti?

| KillaNoFilla a răspuns:

Asta sa o crezi tu.

| ubox7007 a răspuns:

Pentru ca nu sunt foarte inteligenti, vad un impuls emotional si reactioneaza... ca animalele.