| Silwian a întrebat:

Deci mi am anulat contul de Netflix dar totusi n am reusit sa mi sterg si cardul! ieri am observat ca a incercat sa mi fure bani de pe cont dar noroc ca n am avut..Cum sa fac sa mi sterg cardul de pe Netflix::? Ș(((((((

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.In mod normal nu ar trebui sa se intample asta.Ia legatura cu ei pe site https://help.netflix.com/ro/contactus. Eu am rezolvat o problema destul de rapid prin chatul live, dar e drept ca nu era la 12 noaptea, ci ziua. laughing

| Silwian explică (pentru dullcat):

Cred ca o sa i las sa mi fure banii de pe card.Si apoi ii dau in judecata!