| doru58 a întrebat:

DIN CATE CUNOASTETI, CREDETI CA, AR FI NORMAL SA SE REPETE ALEGERILE PREZIDENTIALE?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se vor repeta alegerile sub nici o forma. Faptul ca CC a dispus sa se numere din nou voturile nule, este ca ei sa se spele pe mani; se stie ca acele voturi nule, oricat le-ar stoarce ei, tot nu ar gasi 70. 000 de voturi pentru prostanac.Asa ca este o furtuna intr-un pahar cu apa. laughing
Prostanacul este un mare visator! El inca se mai viseaza presedinte al tarii. laughing

13 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Lucru acesta nu se va intampla niciodata, iti dai seama ca; romanii nu vor mai veni la vot, cati bani va costa aceste alegeri, din buzunarul nostru, a contribuabilului.Sunt multe tari care l-au felicitat pe Basescu pentru ca a castigat alegerile.Este o noua strategie a PSD de a ne creia o stare contra acestui partid cu noanta comunista.

| Bacemi a răspuns:

Chiar daca se vor repeta alegerile, tot vor fi tentative de fraude. Singura diferenta ar fi ca electoratul a inteles cate ceva din filmul derulat in ultima vreme. Au invatat care sunt actorii ironici, care sunt actorii prosti, care sunt actorii talentati. Daca se vor repeta alegerile tot Traian Basescu va fi presedinte. Chiar mai impunator decat acum.

mira
| mira a răspuns:

Daca acuzatiile se dovedesc a fi adevarate, este normal sa se repete alegerile.Noi nu ne putem pronunta, fiindca nu suntem chemati sa investigam astfel de fapte.

Abh
| Abh a răspuns:

Ce mi se pare normal e ca toata lumea sa se calmeze, sa avem un guvern si sa trecem peste ca sa scoatem tara din rahat. Tie ce ti se pare normal?

| JeSa a răspuns:

Nu ar fi anormal, dar cand ma gandesc ca alti bani se va cheltui - zic c-a toate ca toate - totul se rezuma la BAN!

| User a răspuns:

Nu. Huoo. Basescu presedintelove struck

"E un fleac, i-am ciuruit, hă, hă, hă" laughing

| DianaLostInDreams a răspuns:

Da. Sper ca se va face dreptate.

| 31957319 a răspuns:

Sincer eu unul nu vad nici un motiv.
Cineva ma intreba : nu vezi ca jumatate din romani au votat psd tu de ce nu
La care eu le-am raspuns :
Jumatatea de care vorbiti voi, am votat un singur partid PD, pe cand voi ati votat 4 partide.
Partiile cele mai sarace au votat cu PSD, UDMR, PNL, PNG.
Sa fim noi prosti ca am votat un singur partid cu totii, sau voi ca vi-ati schimbat partidele, mergand cu cine castiga?
Si nu se v-a repeta, pentru ca ce a facut Geoana, prezentand-u-se ca si presedinte, se numeste trafic de influenta. Ceea ce nu ai voie.

Răspuns utilizator avertizat
| drumurile a răspuns:

Deci, chiar s-au facut fraude ca au votat si minori si morti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Alți bani, altă distracție!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar justifica o cheltuiala in plus doar ca sa i se faca pe plac lui Geoana si sa piarda din ou? Si de asta data cu un procentaj chiar mai mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@31957319 gresesti! Au fost 6 partide: PSD, UDMR, PNL, PNG, PRM, PNT-cd; Toate cele 6 partide au votat pentru niste avantaje, pentru a primi vreun lider al lor un osicior de ros. Halal politicieni. Pentru PDL, au votat peste 5 milioane de romani. Ai nostri sunt mai destepti decat ai lor! rolling on the floor