| simo80 a întrebat:

Doresc sa stiu daca cineva lucreaza part time la reforma sanatatii. este teapa sau nu? multumesc. Si cum part time? cu contract de munca sau nu?

2 răspunsuri:
| Theervin78 a răspuns:

Nu este nici o teapa. Totul este 100% sustinut de catre stat. Cei care se vor implica vor avea posibilitatea de a castiga bani f frumosi destul de simplu. Ca un exemplu imaginativ momentan, cum ar fi sa castigati 100 Ron la fiecare 10 min? Intrati aici si veti afla cum puteti face asta: www.wix.com/anefiervin/reforma-sanatatii

| alexstoica a răspuns:

Buna Simo. Pentru a afla informatii complete despre Reforma Sanatatii (legi, precum si stiri din acest domeniu), te rog acceseaza www.ReformaSanatate.ro. Cred ca acolo vei gasi toate raspunsurile pe care le cauti.