| Alexandru1323 a întrebat:

Dupa cat timp pot da din nou sala daca am picat-o astazi? Vad ca este loc liber pe 26 si pe 28 octombrie. Pot sa ma programez pentru 26? Politistul ne-a spus tuturor in sala de asteptare ca putem da pe 28. De ce a spus asa?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este asa fiindca trebuie sa astepti cel putin 15 zile calendaristice si se socotesc pe zile libere, respectiv nu se ia in considerare ziua de astazi (termenul incepe sa curga de maine) si nici ziua in care se implineste termenul, adica cea de 26, astfel ca ai putea sustine examinarea doar incepand din 27.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pentru ca trebuie sa astepti 15 zile pana sa poti da iar.