| ljubljana a întrebat:

Sper ca asta este categoria corecta. Am dar acum ceva timp sala si am picat. Urmeaza sa o dau din nou peste 2 zile. Intrebarile sunt: 1. trebuie sa mai platesc odata cei 89 de lei? si 2. Stiu ca nu e nevoie sa ma programez din nou, doar sa ma duc acolo sa stau la coada si sa intru sa dau examenul. (Aceasta e mai mult de confirmat)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai platit pentru examinare, ai platit contravaloarea permisului de conducere. Nu mai trebuie sa platesti nimic.
O sa poti intra fara programare doar daca vor fi locuri libere.