| Anomim2025 a întrebat:

După ce completez declarația 200 de la ANAF și o trimit online cu semănătură electronică.

Unde trebuie să plătesc impozitele cu castigurile din pariuri?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Impozitul il platesti abia dupa primirea deciziei de impunere de la ANAF si in aceasta se va scrie unde se poate plati. Se poate plati la casieria ANAF sau la Trezoreria Statului.

| Anomim2025 explică (pentru Ioandelasal):

O primesc prin posta sau prin mail?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Anomim2025):

O s-o primesti prin posta.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In contul trezoreriei sau direct la caseriile trezoreiei langa ANAF, cu mentiunea ce reprezinta si in numele cui se plateste (cu CNP inclus).