| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce faci 18 ani stiu ca poti sa mai primesti alocatie. Ce acte trebuiesc si unde se depun?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Primesti alocatie de stat pentru copii numai daca in prezent esti elev.
te duci la secretariatul scolii, soliciti si completezi o cerere pentru alocatie si o adeverinta ca esti elev si secretariatul trebuie s-o trimita pentru aprobare.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......ceu-funda/

Toate cele bune!

| User9006 a răspuns:

Cere de la un xerox din apropierea liceului o cerere pentru alocatie, completeaz-o acasa si apoi te duci la secretariat la liceu cu ea!

| OanaAlecsandra a răspuns:

Cerere pentru alocatie trebuie dusa completata la secretariatul liceului cu ea. happy