Întrebare recomandată | jhon921 a întrebat:

Dupa cum se stie, statul a oferit un ajutor se stam firmelor care din cauza covid si-au sistat activitate, pfa-ul meu fiind in aceasta categorie a beneficiat de acest ajutor.
Activitate firmei mele reincepe la mijlocul lunii septembrie, am pus hartiile pe iulie, am primit confirmarea darii in plata, dar azi e ultima zi a lunii august si nu s-a facut plata, mai e cineva in situația asta?
Eu ar trebui sa pun hartiile si pe luna august, ministrul muncii sustine ca pana la sfârșitul anului dacă e nevoie o sa ajute pfa-urile, insa eu nu stiu ce sa fac.
Sunt si altele pfa-uri care se confrunta cu aceeasi problema?

1 răspuns:
| Dana2103 a răspuns:

In ce domeniu lucrezi?