| gabrieloss98 a întrebat:

E adevarat ca acta a fost respinsa de parlamentul european? Daca da, acum pot downloada fara sa primesc vreo amenda?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, in 4 iulie tratatul ACTA a fost respins de catre Parlamentul European, astfel ca nu se va aplica in tarile UE. Sa stii ca nu descarcarea se pedepseste ci punerea la dispozitia altora a ceea ce-ai descarcat, incalcand astfel drepturile de autor. Acestea sunt prevederile L.8/ 1996, care este in vigoare la noi. Numai bine!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum? Pana acum te-ai abtinut, ai?

| alexalexuz a răspuns:

A fost respinsa stai linistit descarca ce vrei funda?

| Tesler a răspuns:

Da a fost respinsa de parlamentul european! Poti descarca orice fara nici un fel de problema

| sirenica a răspuns:

Linistit chiar! a fost respinsahappy