| k3R0seN a întrebat:

E adevarat ca incep cursurile pe 17 sept?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| 拉维尼亚 a răspuns:

Da

| Rush a răspuns:

Ziceau ca incepe pe 10 acum ceva timp, acum vad ca au anuntat ca incepe pe 17.

| Elly7890 a răspuns:

Dap cei de la gimnaziu si liceu incep pe 17 sept in loc de 10! inca 1 saptamana de vacanta in plus deci mare bucurie pentru multi!

| 7Mary7 a răspuns:

Da, este adevarat! happy

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Da, este adevarat. chatterbox

Răspuns utilizator avertizat
| dmalexandru a răspuns:

Te referi la scoala, nu! Scoala incepe pe 10 septembrie adica peste 9 zile

| criss38 a răspuns:

La televizor se anunta ca incepem pe data de 17 dar o sa vedem noi pana la urma pe cat incepem

| justme_7159 a răspuns:

Din pacate NU e adevarat! Succes!

| magda1222 a răspuns:

Inca nu este sigur..trebuie sa se..decida azi sau maine.dar as spera ...sa inceapa pe 17 happy

| Toma_Eugen_1984 a răspuns:

Da este adevarat!