| fabiola a întrebat:

Stie cineva cand incep cursurile post-liceale de asistente medicale, la 1 octombrie sau au inceput deja pe 15 sept? Ms mult!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Postlicealele incep cursurile pe 15 septembrie. Doar facultatile si colegiile incep pe 1 octombrie.

4 răspunsuri:
| fabiola explică:

@Legiuitoarea, asistenta esti daca ai absolvit cursurile, eu nici macar nu m-am inscris, dar am citit intr-un ziar local ca se mai fac inscrieri si de aceea intrebam. Tu ce fel de legiuitoare esti daca judeci oamenii inainte de a cunoaste situatia?

| Dianna a răspuns:

Au inceput cursurile pe 15!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Măi, școlărițo, ce asistentă ești dacă nu cunoști programul?
Ai luat absențe, deja!
Luni să te prezinți la școală.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Post-licealele incep la 1 octombriehappy