| Ukaya a întrebat:

E legal sa deschid o pagina de Facebook pe care sa dau sfaturi medicale gratis daca nu sunt doctor?

37 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns (pentru RecKinul):

Imoral, stupid și periculos.

| darrio2007 a răspuns:

Ilegal si imoral. Mai ales ca nu ai cunostintele necesare, ca un medic. Te sfatuiesc sa nu faci asta.
„Sfaturile" tale pot avea consecinte grave.

| Ukaya explică (pentru Violleta2022):

Pai daca sunt donati ca nu e o afacere doar dau sfaturi gratis si doneaza cine vrea ce sa contabilizez tu esti turca?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ukaya):

Eu nu sunt turca, doar tu nu intelegi, ca trebuie sa justifici orice VENIT indiferent ca-s proveniti din donatii sau nu.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

E greu de inteles cu el. Crede ca ar putea fi moașa satului ca pe vremuri.

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Stai ca nu i-ai vazut intrebarea aceea cu avocatul, fara liceu, doar cu 8 clase terminate :))

uite-o aici:
https://www.tpu.ro/......hp-pagina/

Sincer, asta cred ca-i din acela... unde nici Dumnzeu nu cere, unde nu este.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ăsta crede ca banii aduc si experientă. Penibil. Asta e generatia actuala.
Acum am mai avut un conflict cu unul, legat de certificatul verde. L-am raportat cu captura de ecran pe comentariul in care ma jigneste.