| Danger30 a întrebat:

Era inainte un program in care scriai numarul da inmatriculare al masinii sau nr de pe sasiu si iti arata proprietarul, stie cineva unde il pot gasi?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu! Nu poti! Sunt date confidentiale si numai daca ai acces in aplicatia D.E.P.A.B.D. de la politie.

| Simpatic a răspuns:

Era cumva in baza de date a militiei acest program?
sunt curios, nu are nimeni voie sa posteze pe un site oarecare un asa program pentru ca acesta incalca drepturi personale reglementate si de Constitutie.
Ai vazut ca si google maps la vederea din saltelit blureaza fetele oamenilor si nr de inamtriculare de ce crezi ca o face?
Esti cu una in masina si masina trasa la o padure si vede nevasta-ta nr masinii cand naviga pe google sa caute o locatie...
Omul are dreptul la protectia intimitatii.
Nu vrei un program prin care sa iti arate si adresa proprietarului?
Daca ti-a taiat cineva calea in trafic sau a sarit si te-a lovit mergi la politie nu cauta aici sa-ti faci dreptate pentru ca noi nu incurajam asta! Alege noaptea daca vrei razbunare si fa-o singur ca sa ai sacaparewinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca a existat vreodata asa ceva.

| fugi5555 a răspuns:

Și eu știam că există sau cel puțin dacă scrii un număr dee înmatriculare îți apărea dacă este luat sau nu