| anonim_4396 a întrebat:

Eram programat pe 13 aprilie pentru examenul practic pentru obtinerea permisului de conducere (traseul) DRPCIV a anuntat ca suspenda 30 zile toate examenele din cauza covid 19. Care mai sunteti in situatia mea? Trebuie sa ma reprogramez eu ulterior sau ma reprogrameaza ei?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa te reprogramezi tu. Vei fi reprogramat de serviciul de permise si anuntat dupa reprogramare, vezi comunicatul si aici:
https://www.drpciv.ro/news-details/presa/5e6fbd95925d46044fbea96a