| aalyn21 a întrebat:

Eu sunt programat la examenul practic pentru obtinerea permisului de conducere pe 4 octombrie.Problema este ca nu pot sa fiu in Romania la acea data.Intrebarea mea este daca pot amana cu o saptamana doua examenul.Sau daca nu sa l dau mai inainte...multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fa o cerere in acest sens la Serviciul de permise, arata motivul si sigur o sa obtii amanarea, nu stiu daca si programarea anticipata, dar incearca, nu pierzi nimic. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| AndreiB a răspuns:

Du-te si vorbeste la politie pentru amanarea lui.Sau vorbeste cu instructorul tau.