| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva care se ocupa cu armament sau care are idee de asa ceva? Am nevoie sa stiu daca un obiect este glont sau nu.

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Știi românește? Ești troll? Ai întrebarea la amuzante?

| Werrich a răspuns:

Eu mancam gloante la micul dejun si la pranz cotlete de AK-47 cu garnitura de munitie.

| Sekim a răspuns:

Lasa poza, nu trebuie sa te pricepi neaparat la armament ca sa recunosti un glont.

| anonim_4396 explică (pentru Sekim):

Din pacate nu pot lasa poza aici. Am nevoie de o adresa de mail.

| Sekim a răspuns (pentru anonim_4396):

Urca poza pe imgur si trimite-mi in pv aici pe TPU.

| Werrich a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu poti sa o pui pe imgur si sa dai link?

| Werrich a răspuns (pentru anonim_4396):

Pune-o pe imgur.com si trimite link pe privat ca acolo nu sunt filtre!

| anonim_4396 explică (pentru Werrich):

Din pacatr nu imi permite antivirusul sa o plasez acolo.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti sigur?