| anonim_4396 a întrebat:

Este legala descarcarea jocurilor prin T. orrent?
Nu pot sa scriu numele soft-ului. Dar daca intrebam de orasul cu acelasi nume din Comunitatea Valenciana?!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este legala, fapta este piraterie. De aceea nici nu ai fost lasat sa scrii intreg, sunt interzise asemenea postari pe TPU. Si aproape sigur intrebarea si raspunsurile la ea o sa fie sterse, desi nu ai cerut indicarea vreunui site.

| Frank51 a răspuns:

Este legal atat timp cat descarci fisiere pe care le cumperi. E ilegal sa descarci jocuri si programe modificate sau crackuite.

| ItsMaxi a răspuns:

Pana in prezent a fist legal, de acum in colo nu se stie happy