| SingleForOne a întrebat:

Este o carte de cumparat cu toate legile în ea, actualizată cât mai recent?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ca sa fie o carte cu toate legile aflate in vigoare in Romania ar trebui sa aiba zeci de mii de pagini, ceea ce nu este posibil.
In schimb ai toate legile pe internet, n-ai nevoie de nici o carte.
Gasesti carti doar cu legile mai importante, de ex. codurile civil si procedura civila, penal si procedura penala, etc.
Le poti comanda si de la Monitorul Oficial si nici nu costa prea mult, uita-te pe site-ul oficial al acestuia.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat