| LeonovATgates a întrebat:

FUNDA! Deci...chiar nu stiu ce sa fac. Am 15 ani, am crescut singur cu doar un parinte. Tata a plecat in strainatate si nu s-a intors, i-ar mama m-a lasat singur acasa si a plecat si ea la un moment ( a platit pe cineva sa aiba grija de mine ). Oricum, am aflat ca unchiul meu, care era doar frate ( -de pe mama ) cu tata, a murit. Dupa ce am fost la inmormantare, am aflat ca mama mea a avut un copil cu unchiul meu acum 18 ani.
Mi-am cunoscut sora si am aflat ca avem foarte multe lucruri in comun, ba chiar pot spune ca ne-am indragostit unul de altul...(stiu cum suna). Problema e urmatoarea - vreau sa ma casatoresc cu ea, dar imi este ruda, si + a facut 18 ani... Cum pot rezolva problema asta? Pot sa ma casatoresc cu ea in alta tara? O sa fie vreo problema legala din cauza ca imi este ruda sau ca sunt minor? Ajutor.

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ehem... ce va opreste sa stati impreuna fara sa va casatoriti? Geez... totusi sper ca trolezi.

| Celcestietot a răspuns:

Nu ar fi sanatoasa aceasta casatorie.

| Donsavas a răspuns:

Exista prozac, încearcă mai bine asta decât să ai un incest cu sora ta. Consulta un psihiatru! Iti poate lua gândul asta.

| Dalmore a răspuns:

Nici trollingul nu mai e ce-a fost.

| TheGentleman a răspuns:

Tinere, fă un duș rece și te trezește! Ceea ce vrei tu să faci se numește incest. Care este și foarte periculos, și interzis în majoritatea statelor. Pământul e plin de fete, calmează-te!

| LeonovATgates explică (pentru TheGentleman):

Si ce? Nimeni nu te intelege mai bine decat cineva care este ruda cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ești un troll plictisit. Scrii la mișto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca nu vorbesti serios. Mai stiu un caz de frati vitregi care au 2 copii deja, nu s-au casatorit pentru ca ce preot ar cununa asa ceva? Parintii lor dorm impreuna si copii la fel...azi maine si nepotii la fel, familii cu probleme la mansarda.
Cauta fete care nu sunt rude cu tine, e pacat strigator la cer. Sunt atatea fete pe care le poti cuceri, nu iti pune capul cu o ruda.

| LeonovATgates explică (pentru anonim_4396):

Eu nu cred in pacat, sunt ateu, si nici nu vreau cununie.