| Ion091831 a întrebat:

Hei TPU, a avut cineva dosar penal pentru conducere cu permisul suspendat? Cât a durat, cum a rezolvat, daca se poate rezolva asta mai repede, ce pedeapsa a primit, i-a anulat permisul etc.

1 răspuns:
| xxtentatie a răspuns:

Pai daca permisul este suspendat banuiesc ca intre 3-6 luni se suspenda si trebuie sa dai un examen de redobandire dupa suspandarea permisului dar daca ai fost prins conducand cand ai permisul suspendat iti va fi luat dreptul de a conduce