| aura23acp a întrebat:

am dat examenul teoretic pentru permis ( sala) pe 21.05. 2019 acum cateva zile am fost admisă din prima, m-am programat pentru traseu dar la iesire nu mi-a scris nimic pe dosar, pur si simplu mi-a spus că sunt libera si sa ies atat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la traseu cand te-ai programat
oricum politistul de la traseu are toate datele pe o fisa, inclusiv poza cu tine de la examenul teoretic

| laeimbrea a răspuns:

Te-ai programat tu, la calculator după ce ai fost admisă sau te-a programat doamna/domnul unde ai dat dosarul?

Dacă te-ai programat tu la calculator, esti programată în data care ai pus-o acolo iar dacă te-a programat doamna/domnul de acolo, trebuia să îți fi spus dată, normal te intreaba peste cate saptamani/zile vrei sa te programezi.