| ccuriosull a întrebat:

Hei TPU

Cat credeti ca va mai dura pana ce va incepe cel de al 3-lea razboi mondial? Și daca va incepe cat credeti ca va dura acesta avand in vedere ca va fi unul nuclear care va provoca cele mai mari dezastre ale tuturor timpurilor?

Răspuns Câştigător
| George8916 a răspuns:

Cu putin noroc incepe la iarna, asta asteapta Rusia.Totul poate incepe cand da frigul... Romania nu mai are tab-uri benzinare(au fost date la fier vechi)... doar motorinare si alea nu sunt bune de nimic. ASTA SE DATOREAZA STATULUI ROMAN!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca va incepe si nu cred ca va fi unul nuclear. Refuz sa cred ca ar fi unii atat de nebuni sa foloseasca arme de distrugere in masa, cred ca ar ridica intreaga lume impotriva lor.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu te stresa gandindu-te la asta. Mai bine bucura-te de clipele tale ca si cand ar fi ultimele, de libertate ca si cand de maine vei fi un prizonier.